Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elvileg gyors gépen a firefox...

Elvileg gyors gépen a firefox folyton lefagy, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
elvileg folyamatosan cseréli magát a legújabbra,, sehol nincs semmi baja a gépnek, de itt csomót tud gondolkodni
2012. febr. 12. 16:19
 1/3 Egerecske ***** válasza:
ez segíthet : [link]
2012. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hü.lyeség az előttem szólótól :) nem a gépét kell tisztitani.. a firefox rengeteg memóriát "zabál" van egy progi nemjut eszembe aneve pár kb keress rá talán firefoc optimizer.. vagy hasonló . olyan az ikonja mint a firefoxé csak kék alapesetben a firefox 230.000-550.000K ramot zabál

ezzel a progival 500K-t!!!!!!! nem irtam rosszul! igen 3db nullával kevesebbet! pl annyi tesz mintha megnyitnád a sajátgép ablakot :) a prociból meg eleve csak 3-5% ot eszeik :) tuti tipp nekem is ez volt a gondom :) 100% működik!

2012. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kipróbálom, egyenlőre a keresgélésem alapjánt az ask toolbar volt a ludas, illetve újraraktam a flash-t is, de akkor még ezt elvégzem.
2012. febr. 13. 08:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!