Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem találja a Marketben...

MDaniel kérdése:

Miért nem találja a Marketben a Firefox Mobile 4-et, amikor elvileg már letölthető?

Figyelt kérdés
Egyébként nem csak a 4et,semelyiket nem találja...
2011. ápr. 29. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

mert nem kompatibilis a telefonoddal (a markat azt is figyeli, hogy milyen telefonra akarod letölteni)


nyugi, az enyémmel sem az (samsung g3), azt passzolom, hogy miért...


a [link] -on látod az összes alkalmazást és ott lehet utánanézni a dolgoknak (be kell jelentkezni a gmail-os azonosítóval, amit a telefonodon is használsz)

2011. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés köszi nekem is g3mam van.Neked is lassú?Én nem nagyon vagyok megelégedve a sebességével.
2011. ápr. 30. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem nem lassú.


szerintem nézz utána, hogy mi fut a háttérben feleslegesen.

2011. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nézem,mindíg bezárom taskkillerrel de elég idegesítő hogy bármit csinálok az mindíg bent ragad a háttérben.

Az meg a másik fele,hogy gyűjti a port,mint állat,és napfényben alig látszik:/De azért szeretem,hozzámnőtt:)

2011. ápr. 30. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!