Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCoreban ez mit jelent? Mit...

NCoreban ez mit jelent? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy kb 50 MBnyi 4 zenéből álló anyagot az ncore-n, viszont nem tartottam jónak így kitöröltem szinte azonnal letöltés után, mert kellett a gépen a hely is.


És ha az "Aktivitás"-ra kattintok akkor írja, hogy "Status ---> Stopped" hátravan: 41ó 11 perc, arány 0.000, és még ha bent hagytam volna 2 napra is folyamatosan, akkor sem lenne semmi mert ez egy nagyon régi és ismeretlen szám, és rajtam kívül szinte senkinek sem jutna eszébe ezt letölteni, szóval nem oszt nem szorzott volna mert ebből egy bájtot nem tudtam volna föltölteni..


Ezt már csak akkor tudnám seedelni, ha újra letölteném... de nem tudom, hogy akkor eltűnne-e ez a státusz ott... meg az értelmetlensége miatt le sem akarom tölteni újra..

Mit kellene ilyenkor tennem?


2012. febr. 3. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

"kitöröltem szinte azonnal letöltés után"


Ez annyit jelent, hogy a hozzád hasonló piócákat minden létező torrentoldalon rühellik. Kár, hogy nem lettél kib*szva azonnal.

2012. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

na álljon csak meg a menet. A számítógépem már 4 napja folyamatosan üzemel, hogy seedeljem azokat a torrenteket amiket eddig letöltöttem. 1x. mondom 1x volt olyan, hogy a laptopommal szedtem le valamit, hogy megnézzem, hogy milyen (egy 20 éves dalról van szó amit senki, mondom, SENKI rajtam kívül nem tölt le.) Csak nekem le kellett törölnöm mert rossz volt az anyag és kellett a hely is.. semmiféleképpen sem maradhatott a gépen.


Elég szar választ adtál, igazából nem is válaszoltál a kérdésemre.. és a gyakori kérdésekről kéne törölni már azonnal az olyan pojácákat mint téged te fasz!

2012. febr. 3. 21:44
 3/10 anonim ***** válasza:
50 MB, ember.......pont annyi hiányzott?
2012. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szankciók

Ha egy hónapban valakinek több hit’n’run-os torrentje van, mint amennyit a rangja engedne, szankcióban részesül.

Ezek a szankciók még nincsenek véglegesítve, jelenleg nem jár büntetés a visszatöltés elmulasztásáért. A jövőben a következők várhatóak: figyelmeztetés, letöltés megvonás, notórius seed elől lelépőknek pedig az oldalról való törlés.

A pontos szankciókat még a bevezetésük előtt közzétesszük!

2012. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"és a gyakori kérdésekről kéne törölni már azonnal az olyan pojácákat mint téged te fasz!"



A torrentoldalakra meg be se kéne engedjék az olyan olvasni képteleneket, mint te. A seedrendszer átalakításáról már fél éve vannak hírek a főoldalon (most is kint van), egyetlen egyszer nem vetted a fáradságot, hogy elolvasd, de kérdezősködni azt tudsz.

2012. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, te meg arra nem gondolsz, hogy most regisztráltam ncore-ra és nem gondoltam volna, hogy ilyen szabályok vannak.

Mert eddig csak bithorlom volt, és ott nem kötelező megtartani a torrentet csak az arány legyen jó.


Ezt meg azért töröltem le mert senki az égvilágon nem töltötte, tölti lefele és kellet a hely másra.


A kérdésem tehát újra: mit lehet ilyenkor tenni, hogy tiszta lapom legyen?

2012. febr. 3. 22:26
 7/10 tamasoft ***** válasza:
Az "új" szabály úgy szól, hogy ha töltik tőled, ha nem, 48 órán át seedelni kell. Ennyi.
2012. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tamasoft ***** válasza:
Szóval töltsd le újra, és hagyd.
2012. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, töltsd le és várd ki a 48 órát!!!!! Amúgy meg nem hiszem el, hogy pont 50Mb-ra lenne szükséged máshoz letölteni... :D
2012. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Letöltöttem újra és most seedben van és az idő is csökkent :)

Köszönöm az utolsó 2 válaszadónak a kérdésemet kielégítő jó válaszért! ment nekik a zöld!

2012. febr. 4. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!