Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit kell ilyenkor tennem?...

Mit kell ilyenkor tennem? (Facebook)

Figyelt kérdés

A Facebook-ra fel akartam tölteni egy videót, hibaüzenet jött. Elvileg olyan anyagot tartalmaz, amit levédtek. Mit tegyek? Nem akarok reklamálni, inkább hagynám. De mindig bejön ez az üzenet, ha belépek a Face-re. SOS, mert nagyon idegesítő! (az angolt nem értem, azt vki lefordítaná?)


Video számláló értesítés


Kérjük töltsd ki a következő részt, ha úgy gondol, hogy hibáztunk, amikor töröltük a videódat. Máskülönben hagyd üresen, hacsak nem birtoklod a videó szerzői jogát, vagy a felhatalmazást annak tulajdonosától.



Név:



Levelezési cím:



Telefon:



E-mail cím:



A szóban forgó videó címe és/vagy leírása.


[Cím] ....



Videó azonosítószám:



I hereby represent under penalty of perjury that the above information is accurate, and that I have a good faith belief that the material in question was removed or disabled as a result of mistake or misidentification.


Egyetértek Nem fogadom el Elektronikus aláírás:



.


2012. jan. 30. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem a te videód, akkor töltsd ki az adatokat hogy a szerzői jogok miatt átháríthassák rád a felelősséget, amit ezzel elismersz.


Ha más videója akkor nyugodj bele hogy ez így működik.


Ha a tiéd, akkor semmi gond, kitöltheted nyugodt szívvel.

2012. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
google fordító:Én ezennel kijelenti Büntetőjogi felelősségem tudatában kijelentem, hogy a fenti adatok pontosak, és hogy van egy jóhiszemű meggyőződését, hogy a kérdéses anyag volt, eltávolították vagy letiltották eredményeként hiba vagy téves azonosítás.
2012. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!