Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudok csinálni azzal...

Mit tudok csinálni azzal hogyha Facebook ezt irja ki nekem amikor beakarok lépni?

Figyelt kérdés
: Kérlek frissitsd a "Facebook régi kinézetet" alul a letöltés indul. Rámegyek hogy OK és aztán meg kihozza ezt: Hoppá! A Google Chrome nem tudott csatlakozni a geo-energia.hu webhelyhez Javaslatok: Próbálja meg az újratöltést: www.xyz honlapon (nemakarom leirni a honlp nevét mert nem lehet. ) Google keresés: Rámegyek arra honlapra amit ir és semmi ugyan ezt hozza ki . és nemtudok belépni facebookra sehogy
2012. febr. 3. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ma már te vagy a legalább a negyedik, akinek ez a problémája (vagy mindegyik te vagy). Én nem tudok semmit sem ajánlani, próbáld meg másik böngészővel, úgy néz ki ez valamilyen bug a Chrome-ban.
2012. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez az első kiirásom szóval az előzők nem én voltam :) a másik gond hogy elfelejtettem a jelszavam és nembirok rájönni miaz xDD mert egyszer már újítottam és elfelejtettem... az "elfelejtett jelszó" nál meg nem küldenek semmit az e-mail címemre... -.-
2012. febr. 3. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:

El van mentve a Chrome-ban a jelszavad?

Itt tudod megtekinteni: beállítások/ személyes dolgok /mentett jelszavak kezelése

2012. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!