Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak engem zavar hogy Facebook...

Csak engem zavar hogy Facebook-on manapság megosztanak egyes oldalakat, tragikus eseményeket, a megkínzott kutyáktól, egészen a gyerekbántalmazásokig?

Figyelt kérdés

Annyira idegesítő, hogy minden 5. bejegyzés a "falon" valami ilyen kategóriába sorolható oldal....példa is volt rá a mai nap folyamán hogy ki tett valaki egy megvert kislány fényképét, ezen kommentálásval a gyerek: "rohadjon meg aki ilyet csinál" stb.-stb....

Én pedig nem bírtam megállni, majd ráírtam hogy "attól még hogy megosztod, nem lesz jobb neki:)"

Ő meg képes volt leosztani ezért, és megmondta nekem hogy ő azért osztogat meg ilyeneket, hogy a nép tudja milyen "emberek" is vannak a világon.....

DE MOST AKKOR SEM ÉRTEM EZT AZ EGÉSZET, NEM LESZ VELE ELŐRÉBB SENKI SEM HA KIPOSZTOLJA EZZEL AZ ÜZENŐFALÁT!! :S Most mondjátok hogy nincs valami igazság abba amit mondok!:O


2012. febr. 3. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert fogyatékosok. Én a második megvert kutyás kép óta tiltok mindenkit aki ilyen f!szságokkal borogat.
2012. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem értem mi értelme, lehet hogy verik a kutyát, de akkor már inkább adna pénzt egy menhelynek, van kirakva ilyen kis doboz, ha arra járok akkor dobok bele pénzt, szerintem többet teszek azoknál, akik órákon át a szájukat tépik a kommentekben.
2012. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igazatok van...én sem szeretem h. iyleneket raknak ki,mert annyira fel tud zaklatni, hogy utána egész nap ezen rágódom és elmegy az életkedvem is arra gondolva , h. tényleg vannak ilyen rohadt brutális férgek...és nem tehetünk semmit sajnos..
2013. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!