Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem jó a freemailom?

Nem jó a freemailom?

Figyelt kérdés
90 napig nem léptem be freemailba és elvesztek a leveleim, értesítéseim. Nagyon fontos lenne mivel facebookon nem tudom a jelszómat csak freemailba tudok belépni. :( Mi a teendő ilyenkor??
2012. febr. 2. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Újraregisztrálsz ugyanazon a néven a freemailen, majd kérsz a faszbúktól jelszóemlékeztetőt.
2012. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vagyokakilehetek ***** válasza:

90 napig nem léptél be és akkor törlődött a regisztrációd. de te gondolom sokkal régebben nem léptél már be. ha addig nem kellettek a leveleid akkor most annyira nem lehetnek azok olyan fontosak,

a faszbúkra meg nem tudod a jelszavad?? akkor azt is sokat használhatod. egyáltalán mi szükséged neked ilyesmikre?


a másik kommnethez annyit fűznék higy szerintem ugyan azt a nevet ismét nem lehet beregisztrálni mégegyszer /egy bizonyos ideig, ez akár lehet 1-2 év is / biztonsági okokból. de lehet nem így van. de remélhetőleg előrelátóan így gondolkodnak a freemailen is...

2012. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!