Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen technológiával működik...

Milyen technológiával működik a wifi buszokon?

Figyelt kérdés
Tehát pl. utazunk az ország egyik végéből a másikba, közben végig el lehet érni a buszon a netet, nagyon lassan, de viszonylag folyamatosan. Az érdekelne, milyen technológia van emögött?
2012. jan. 29. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Wifi? Ha az országban csak úgy mindenhol ingyen wifi lenne, akkor senki se fizetne elő internetre.
2012. jan. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

GSM

Hallottál már róla?

2012. jan. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jaj,hát ez nagyon egyszerű :

-fognak egy mobiltelós SIM kártyát,

-beleteszik valamelyik mobilszolgáltató mobilnetes usb-s stikjébe,

-ezt a stiket bedugják egy kb cigarettás doboz méretű wifis routerbe (amit a busz akkuja táplál)

-és már lehet is netezni

/kép/

[link]

2012. jan. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De hülye vagyok, mindig elfelejtem, hogy van usb modem :)) viszont nem tudtam, hogy vannak routerek, amikbe simán bele lehet rakni. Mindenesetre marha érdekes volt, amikor múltkor a busszal, amelyikkel mentem, a sofőr netes rádiót hallgathatott, mert a di.fm két szám közti dallamát is lehetett hallani. Laza..
2012. jan. 29. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is azt szoktam hallgatni, csak felvételről.

Lehet hogy nála is úgy szólt.

2012. jan. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!