Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a Wifi-re csatlak...

Hogyan lehet a Wifi-re csatlakozni az ingyenes Wifi pontokon? (Plázákban, buszokon)

Figyelt kérdés
A Wifit bekapcsoltam a gépen, érzékeli is, de innen hogyan tovább?
2012. jan. 8. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy gomb megnyomása...
2012. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget. Na és melyik gomb? Csak mert az enter-re azt az üzenetet kaptam, hogy nem tud csatlakozni...

Hízelgő, hogy teljesen hülyének nézel, ezzel valóban sokat segítettél, holnap megyek is diplomázni informatikából... :(

2012. jan. 8. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Kapcsolódás... ha nem tudsz kapcsolódni, akkor nem ingyenes vagy túl messze vagy a routertől.
2012. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Duna Plázában voltam konkrétan, az van kiírva, hogy ingyenes, ezért próbáltam csak meg. Nekem is úgy tűnt, mintha jelszót várna, de sima enterrel sem kapcsolódott. Akkor is érzékeli a hálózatot, ha amúgy messze vagyok a routertől, ahogy írtad? (A buszon még nem próbáltam, csak láttam, hogy távolságikon ki van írva, csak pont nem volt akkor nálam a gép.) Köszi a választ.
2012. jan. 8. 22:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!