Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy vaterán...

Miért van az, hogy vaterán bárki eladhat bármilyen dolgot, meghridetheti eredetiként is, holott valszeg hamis?

Figyelt kérdés

Például Ray Ban napszemüvegek.

van 2-3 ezer forintért is és azt írják hogy eredeti.

Ez lehetséges?

Ha meg nem az akkor ki ellenőrzi ezt és mivan ha kiderül hogy mégsem eredeti???



2012. jan. 26. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha valami feltűnően olcsó, valószínűleg hamis.


De mondok egy ellenpéldát: Kínába ha kimész, ott bármiből ha sokat veszel, olcsón veszed meg. Például 100KG a poggyászod mérethatára, ezért tudsz venni ~100KG valamit. Például 8GB-os pendrive kb. 50 Ft-ba kerül (/darab)) átszámítva már ezres tételben. Veszel belőle 50-60ezer darabot, amennyi csak belefér a mérethatárba. Itthon eladod 1-2000 forintért, és a több ezer százalékos árrésen rohadt sokat keresel. Ha így nézed, akár hamis is lehet a feltűnően olcsó ár, ha úgy nézed akkor pedig ő elég drágán árulja az olcsón beszerzett árut.

2012. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Vatera egy nagy átverés és még finoman is fogalmaztam! Felejtős!
2012. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

valahogy el kell adni. de aki valamennyire is ért hozzá az tudja h egy ray ban napszemüveg min 15ezer fölött kezdődik (ha akciós x) ).

és a vatera sztem egy jó oldal. nem átverés, csak tudni kell a dolgokat....

2012. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És legláis ez egyébként? Eladni vaterán a hamisat úgy mint eredeti?

És ha én úgy adom el, hogy úgy tudom hogy eredeti, közben meg hamis és kiderül???

hogy van ez?

2012. jan. 26. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Senki nem vizsgálgatja hogy eredeti-e. Szóval akár ragaszthatsz csillagot az 500 ft-os tornacsukára is és eladhatod converseként.
2012. jan. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak hát aki már látott egy igazi converse cipőt, az rögtön levágja h az csak egy kínai tornacipő. mert nagyon sok közöttük a különbség:D:D:D:D
2012. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!