Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincsenek színek nagyon...

Miért nincsenek színek nagyon sok helyen a neten laptopon?

Figyelt kérdés

Kicsit régebbi laptop, xp-vel, és nem tudom, hogy miért nincsenek sok helyen színek, és színes logók több oldalon is az interneten...Gondoltam rá, hogy esetleg service pack kellene, de nem tudom melyik, és ez csak egy ötlet volt...valaki segítene, hogy mi lehet a probléma? videokártya telepítve van!! FONTOS lenne! Itt egy kép amilyen, és egy másik amilyennek kéne lennie...

Ilyen: [link]

Ilyennek kéne lennie: [link]

VALAKI PLS!!!


2012. jan. 21. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs telepitve

Java

Adobe Flash

Adobe Shockwave

.

le vannak tiltva a bövitmények, képek betöltése, aktiv tartalmak

a facebook let a gépen ugy beálitva hogy gyorsan töltödjön be vagyis sok mindent szintén letiltott

.

nincs frisitve a böngészö

nincs frisitve windows

nincs frisitve directx

?

2012. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
huh... köszi a választ, megpróbálom ezeket :)
2012. márc. 5. 09:06
 3/3 A kérdező kommentje:
nem csak a facebook ilyen, bármilyen oldal, pl. a gyakorikérdések is teljesen fehér...amiket írtál bővítményeket, azokat leszedtem, de fent voltak eddig is...valami más gond lehet :/ ötlet?
2012. márc. 5. 09:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!