Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell ezt megcsinálni?

Hogy kell ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy több gigás adatok töltök le, ami még vagy 2 óráig fog tartani.

Nem nagyon akarok ideülni, de viszont ha 10-15 percig nem vagyok gépnél, akkor kijelentkezik (?) a Windows, és akkor a letöltés is megáll! Ezt nem szeretném...


Szóval azt szeretném kérdezni, hogy hogyan tudnám megcsinálni azt, hogy ne "tűnjön el" a kép, ne jelentkezzen ki a gép, ha nem vagyok aktív, menjen a letöltés.


Windows 7-em van!


2012. jan. 15. 17:31
 1/4 A kérdező kommentje:
64 bites.
2012. jan. 15. 17:33
 2/4 2xSü ***** válasza:
A „kijelentkezés” nem állítja meg a letöltést. (Nem kijelentkezik, csak zárolja az adott fiókot.)
2012. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De a múltkor is ugyanezt a file-t töltöttem le, és akkor megállt... (csak azóta újraraktam a gépet)


Vagy akkor nem az miatt állt le?

2012. jan. 15. 17:47
 4/4 2xSü ***** válasza:

Nem emiatt állt le a letöltésed.


Kis hasonlattal: A kijelentkezés azt jelenti, hogy kijelentkezel a szállodaszobából. A zárolás azt jelenti, hogy elmész egy étteremben. De ettől a cuccaid a szállodaszobában maradnak. Ha megy a tévé, akkor nem kapcsolja ki semmi.

2012. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!