Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek sem működik a Freemailb...

Nektek sem működik a Freemailben a "Kijelölés" legördülő menüpont?

Figyelt kérdés
Szeretnék oldalanként törölni, de nem enged kijelölni. Miért?
2012. jan. 13. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld másik böngészővel...
2012. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi, de ezzel nem lettem okosabb. Hogyhogy másik böngészővel?

A böngésző úgy tudom ez az izé, amin keresztül netezni tudok, nem? Tehát a mozilla. Régen explorer volt, de az nem működik mióta jó pár éve ezt a mozillát tették a gépemre.

Meg különben is, eddig mozillával is működött a freemail, leszámítva a szokásos adatbázishibáit...

Csak pár napja nem működik a tömeges kijelölés...

Viszont kezd unalmas lenni, hogy egyesével kell pipálni a törlendőt.


Tud valaki megoldást erre, és le is írná? Kösz, ha igen...

2012. jan. 13. 13:53
 3/10 anonim ***** válasza:

A párom a böngészőjével nem tudott fájl csatolni egyik email címén se. egy másik böngészővel meg igen, ezért ajánlottam ezt...


Megnéztem, én sem tudok kijelölni egy oldalt a freemail-be és két böngészőt is kipróbáltam. Pár napja még működött, de szerintem nem nálad van a hiba. Később talán jó lesz...

2012. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2012. jan. 13. 15:06
 5/10 anonim válasza:
Már épp én is kérdezni akartam, de az új kérdés előtt adta ezt, hogy valaki már kérdezi. Tehát mi a megoldás?
2012. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem mi fogjuk megoldani, hanem a Freemail-es csapat...
2012. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem sem működik jó pár napja. Hihetetlen, hogy nem tesznek semmit a freemail-osok. Tudja valaki, hogyan lehet a kapcsolatot felvenni velük?
2012. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Gáz ez a freemail úgy ahogy van... Persze persze lehet gmailre váltani, tulajdonképpen váltottam is már, de sok régi levél erre jön még, na...


Amikor legutóbb volt a nagy freemail-felújítás, azután írtam nekik, és válaszoltak. Bár úgy emlékszem, akkor direkt vártak hasznos véleményeket, és azért is írtam. Azon kívül, hogy rühellem a külalaki változásokat, mert legtöbbször az eddig működő funkciók rovására mennek... ezen kívül javasoltam nekik, hogy az oldal aljára is tegyék oda a "kijelölt levelek törlése" gombot, illetve megnyitott leveknél is legyen az oldal alján "levél törlése". Mert gyorsabb lenne, ha hosszú de lényegtelen levelet amit végigtekertem törölhetném úgy is, hogy nem kell újra az oldal tetejére mászni. Na erre válaszolták, hogy köszi, meg tervezik is ezt megcsinálni... Azóta sem tették.

Mindenesetre lehet nekik írni, és a példám azt mutatja, hogy reagálnak rá.

2012. jan. 17. 15:19
 9/10 A kérdező kommentje:
Működik a kijelölés, brávó! De nem lehet levelet megnyitni és már belépni se, adatbázis hiba, a változatosság kedvéért...
2012. jan. 20. 14:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam is mőködik...
2012. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!