Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookos lájkolást hogyan...

Facebookos lájkolást hogyan lehet visszavonni? Van olyan menüpont, ahol egyben láthatom, miket lájkoltam?

Figyelt kérdés

A kattanj.hu oldalon sok honlapot lájkoltam, és tele rakja a profilomat üzenetekkel, szeretném visszavonni őket, de már nem tudom, milyen oldalakat lájkoltam. Hogyan lehet ezeket kivenni?

Köszönöm.


2011. dec. 11. 11:52
 1/3 anonim válasza:

visszamész oldalra

legalulra mész

"NEM TETSZIK" gomb :D

(vagy legalábbis eddig legalul vol azóta rengeteg mindent újítottak rajta (sajnos) de valahol ott lesz az a nem tetszik gomb ) :D

2011. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A listát valahol megnézhetem, hogy miket lájkoltam?
2011. dec. 11. 16:11
 3/3 A kérdező kommentje:

Az előbb végre megtaláltam a kérdésemre a választ, amit közzé is teszek itt, ha valaki hasonló cipőben jár mint én, tudja mit kell tennie.


Meg tudod nézni a Facebookon, mik azok az oldalak, amire feliratkoztál (lájkoltál pl. a kattanj.hu-n). Ehhez:

1. Kattints jobb oldalt fent a nevedre (kis fénykép van előtte)

2. Válaszd az adatlap szerkesztése opciót (ez szintén jobb oldalt lesz fent)

3. A bal oldali menüsorban válaszd a tevékenységek és érdeklődést (ez az utolsó előtti)

4. Középen lent nyisd meg az egyéb oldalak, amiket kedvelsz menüpontot.


Ekkor meg fog nyílni egy új lap, ahol egyben láthatod, miket lájkoltál eddig, azaz mikre iratkoztál fel. Amire nincs szükséged, az mellet kattints a nem tetszik opcióra.

Arra érdemes oda figyelni, hogy ne iratkozz le mindről, mert a listában azok is szerepelnek, amire tényleg te iratkoztál fel, de gondolom ezeket meg fogod ismerni.

Fontos, hogy ha végeztél (bezártad a kisablakot), menj rá a változtatások mentésére, mivel ezzel véglegesíted a leiratkozásodat!

2011. dec. 17. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!