Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak is egy hulladék a...

Másnak is egy hulladék a Vodafone nete?

Figyelt kérdés
Vodafone netem van, de felháborító, hogy ennyire lassú.. de ami a legrosszabb, hogy befizetem a számlát, erre rá 2 napra jön egy üzenet, hogy túlléptem a limitet, ezért a lassítani fogják az amúgy is lassú netet........ rádásul vannak oldalak amiket ilyenkor meg sem tudok nyitni, pedig én semmit sem töltök le az égvilágon,csak megnézem az emailjeim, a közösségi oldalakat, és egyéb oldalakon olvasgatok.szóval borzalmas. milyen szolgáltatót javasolnátok helyette? még sajnos van majdnem 1 évem náluk, de utána otthagyom ezeket,mert iszonyat lassúak.

2012. jan. 12. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg haverokat, akik közel laknak, nekik mi jön jól? De azért azt is próbáljátok ki nálatok is.
2012. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én a telenort használom laptophoz elég sok helyen. Nagyvárosban megfelelő sebességű de ha egy kisebb településen vagyok akkor csak EDGE-n működik.
2012. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak rossz helyen használod,pont egy olyan helyen lehetsz ahol alig van térerőd,mert nekünk 3 éve van Vodás netünk,de én semmi rosszat nem tudok rá mondani
2012. jan. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!