Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-Mobile vs. Vodafone?

T-Mobile vs. Vodafone?

Figyelt kérdés
Mobilinternet szempontjából meik a ,,jobb"? 3G lefedettsége meiknek jobb? Mobilnetem van mert mást nem lehet, de gondolkozom, hogy átmegyek a Vodafonehoz, mert a 3G lefedettsége a T-Mobilnak nagyon szar, azt halottam a Vodafonnak jobb a lefedettsége. Ki mit tud erről?
2012. jan. 10. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Pontosan hol laksz?

A lefedettség az nagyon helyfüggő, de nagyjából mindhárom mobilszolgáltatóé egyforma. Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy nálatok melyik lenne a jobb, ki kell próbálni. Ráadásul sokszor elég közel van egymáshoz a 3 szolgáltató tornya, így egyforma a lefedettség.

A szolgáltatás sebessége ráadásul ma már a választott csomagtól is függ, nem csak a lefedettségtől.


Viszont ha gyenge a térerő nálatok, azon lehet segíteni egy olyan mobilinternet modemmel, amire felköttethető külső antenna is, vagy ha eleve ilyened van, akkor egy antennát kell venni hozzá.

Ha a hagyományos modem nálatok észleli a 3G hálózatot, akkor egy antennával felszerelt modemmel biztosan jó lesz a vétel.

2012. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a T-vel lefedettség szempontjából jobb tapasztalatom van, de erősen befolyásoló, hogy hol is vagy. Sok helyen a T-nek van nagyobb térereje máshol meg a vodának.
2012. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ilyen antennás modemet hol lehet ,,beszerezni"?
2012. jan. 10. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:
én xatot csak tmobilos telcsivel tudtam venni a többi fail volt
2012. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen típusú a mostani modemed, lehet, hogy ahhoz is kapható antenna, csak el van rejtve a belsejében a csatlakozó.

[link]


Egyébként itt van egy házi módszer a mobilinternet jelerősítéshez:

[link]

De tényleg hatásos ez a módszer (bár ezt a videóban alá is bebizonyították), és valószínűleg van is ehhez hasonló edényed otthon, amivel kipróbálhatod.

2012. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!