Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért fogyaszt sok memóriát a...

Miért fogyaszt sok memóriát a Chrome?

Figyelt kérdés
Nekem több száz MB-ot megeszik és a Feladatkezelőben a Folyamatok fül alatt többször is kiírja, hogy chrome.exe és a legtöbbhez több száz MB-ot ír.

2012. jan. 6. 19:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Viszont pár évvel ezelőtt koránt sem tudtál ennyi mindent megcsinálni a neten.
2013. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 at__us válasza:
50%

Az igaz, hogy néhány éve nem tudtam ennyi mindent, de az biztos, hogy pl. a facebook vagy az alapnak mondott oldalak

nem laggoltak így, mint most!

2014. dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én vagyok az akinek az E5200 volt! :)

Igen a facebook ha magába fút is sok ramot zabál! Fél giga simán benne van!

2014. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 csacsi2 ***** válasza:
igen legutóbb végigtekertem az instagram -ot a végére 1.2GB memória elment rá. Soha nem is szerettem ezt a "menetközben betöltögetem" oldalakat, jobb a "majd lapozok", de úgy látom már kiment a divatból. Sajnos 1-1 oldal annyi scriptet futtat amitől egy öreg gép teljesen behal. Néha megnézem egyes oldalak külső linkjeit amit természetesen betölt és rengeteg van, elképesztő. Google is már mindenhol ott van és a kismillio megosztó oldalak, eszméletlen....
2014. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hát igen. Régebb még működött, hogy "nekem nem kell komoly gép, csak netezni, s filmezni kell". Mára pont fordítva van lassan: "Nekem kemény gép kell, mert facebook-ozni kell".

Fogyasztói társadalom, tervezett elavulás... :-/

2015. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A hardvergyártók és a szoftvergyártók közötti összejátszás okán: Azért csinálnak az utóbbiak memóriazabáló programokat, hogy az előbbiek rákényszerítsék a felhasználókat egyre nagyobb gépek és háttértárolók vásárlására.
2015. jan. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Jelenleg melyik böngésző fogyaszt a legkevesebbet?

Számításba jöhet az Edge, Firefox, Chrome, Opera, Safari, tehát a nagyobbak.

2015. aug. 25. 23:32
 18/19 anonim ***** válasza:
De azt nem írtad, hogy lassú, rosszul működik, van vele baj egyáltalán? Használja a memóriát? Az miért baj? Vagy a memória nem azért van, hanem hogy üres legyen? Lenne bármi gondod vele, ha nem nézegetnéd a feladatkezelőt?
2017. nov. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Amúgy az új Firefox nálam oké. Már váltani terveztem Chromera, de most már maradok ennél. Próbáld ki, hátha bejön. A memóriafelhasználáson állítólag javítottak, de nem tudok róla nyilatkozni, mert nem érdekel. :)
2017. nov. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!