Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki segítsen, nem boldogulo...

Valaki segítsen, nem boldogulok a wififel. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

60 megás netünk van, 150 megás wifi routerrel.

sebességmérő szerint: letöltés 57.7 feltöltés 9.96

1. Laptop. a torrent gyönyörűen tölt, nem ritka a 4-5 mega körüli letöltés... a böngészőnél viszon állandóan akadozik, nem lehet normálisan használni, még a youtube videókkal is megszenvedek néha még akkor is ha ki van kapcsolva a torrent... (ez változó, van hogy pár napig ilyen pár napig meg nincs vele nagy gond..)

2. Asztal gép. az asztali gépen meg egyáltalán semmi... "nem elérhető" az internet. bejön a kezdőlap és onnan semmi...

mikor bekötöttük gyönyörűen működött minden, aztán egyik napról a másikra ilyen


2012. jan. 4. 20:44
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
A router pontos típusa?
2012. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tp-link tl-wr740n
2012. jan. 4. 22:05
 3/3 UnstoPPaßle válasza:
Am a géppel nem tom mi a baj én is ebben szenvedek csak a laptoppal.Viszont a lassúság ellen az tudom tanácsolni, hogy töröld le a torrentet.Nálam bevált, most, hogy nincs torrentem valamiért gyorsabban tölt mindent bár én se tudom, hogy miért : D.
2012. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!