Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok simán youtuber...

Miért nem tudok simán youtubera bejelentkezni?

Figyelt kérdés
Beakartam jelentkezni youtubera de csak gmail-el engedi,ami azt jelenti h akkor gmail is be van kapcsolva...Nos,nekem az egyéb okok miatt így nem jó.Úgy gondoltam h akkor csinálok egy új fiókot de ott meg csak gmail-el tudok regisztrálni.Miért van ez?? Miért nem lehet simán youtube-ra bejelentkezni?? Légyszi segítsetek:(
2012. jan. 2. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelentkezz ki a gmail-ből. Utána már csak a YouTube-on maradsz bent.
2012. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de amikor kijelentkezek akkor youtube ról is kijelentkezik:(
2012. jan. 2. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Na ne máááá! Direkt kipróbáltam. Beléptem a YouTubera, bementem a gmailbe amit ugye mint írtad, automaikusan megnyitott. Itt kiléptem, majd újra be szerettem volna lépni , és nekem itt már a bejelentkezési oldal nyílt csak meg. 3x végigzongoráztam, mielőtt a választ megírtam, és mindig összejött. Nem értem, tényleg!
2012. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát akkor én se:/
2012. jan. 2. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!