Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen lehetőség van Wifi...

Milyen lehetőség van Wifi létrehozására a szobában?

Figyelt kérdés
Úgyhalottam az is megoldás, ha a gépbe veszek egy WLAN- kártyát, ez igaz? Mellesleg egy Samsung Galaxy Wifi 5.0(player) el használnám :)
2012. jan. 1. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Wifi router néhány ezer forint. AZ a legegyszerűbb és a legtutibb megoldás.
2012. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 legendavagyok01 ***** válasza:
Valóban wifi router az értelmes megoldás. Nem sokkal drágább, mint egy kártya vagy adapter, sokkal egyszerűbb összehozni, ráadásul a gépnek sem kell külön menni.
2012. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

szóval, ha én vennék egy ilyet : [link]



akkor ehhez kell valamilyen kábel az összetköttetéshez, vagy közvetlenül ebbe dugom majd a netet? (bocsi a tudatlanságért, hálozati téren nagyon nem vagyok otthon)

2012. jan. 1. 19:39
 4/10 legendavagyok01 ***** válasza:
Az összekötés attól függ, milyen előfizetésed van (kábelnet, adsl, stb.), most milyen eszközzel van a gép csatlakoztatva.
2012. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 P.O.C. ***** válasza:

Ne pont a legbutábbat vegyed! +pár száz forint és a dupláját kapod, mint szolgáltatásokban, mint hardveresen egyaránt: [link]


Itt találsz részletes magyar nyelvű leírást a beállításokhoz:

[link]

2012. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

egy sima usb adapterrel is meg lehet melleselg csinálni amúgy nem?

2012. jan. 1. 22:04
 7/10 P.O.C. ***** válasza:
Hát, ha az neked jólesik, akkor bonyolítsad csak ahogy akarod. :)
2012. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de ezt kérdezem, mi bonyolult abban? :)
2012. jan. 1. 22:47
 9/10 P.O.C. ***** válasza:

Az adaptergyártó szoftverével általában be lehet állítani az Access Point módot, de

1. elég bonyolult

2. nincs garancia, hogy működni fog (tapasztalat).


Én csak azt nem vágom, hogy miért nem jó neked, hogy mindig rendelkezésre álljon a Wi-Fi, kényelmesen, akár az ágyban fekve a telóval?


Egy adapter, ami tudja az AP módot 3000 Ft, egy router 5000 Ft. Az árkülönbséget pár hónap alatt behozhatod azzal, hogy nem zabáltatod a gépeddel az áramot, miközben a telóval netezel.


Erről ennyit..

2012. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jó, foggalmam sem volt róla, hogyan működik, azért kérdeztem, de így már routerlesz, köszi :)
2012. jan. 2. 00:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!