Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "Mobil adathálózat nem aktivál...

"Mobil adathálózat nem aktiválható" iPhone 3GS - mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy régebben (ár hónapja) még mindent teljesen jól működött, pár hete feltettem rá a 4.1-es szoftvert majd unlockoltam (régi 4.0-ás szoftverről - Amerikai iPhone ). Eddig nincs is semmi baj, mivel a wifi GPS és a telefon funkciói is teljesen jól működnek. annyi a bajom csak, hogy nem megy a 3G mobilhálózat. felül természetesen kiírja hogy 3G (néhe csak szimplán "E" ) de amikor rámegyek a mobil adathálózatra akkor azt írja ki, hogy : "Mobil adathálózat nem aktiválható" és nem nyitja meg az oldalt. Természetesen be van állítva mindent a hálózatoknál ( APN: internet.vodafone.net ) próbáltam ki-be kapcsolni a készüléket kiszedtem simt, kikapcsoltam 3G-t.. egyszóval szinte midnent. Azlenne a kérdésem, hogy nem-e találkozott már valaki hasonló problémával, ha igen akkor segítsetek légyszíves! köszi előre is ! :)
2011. dec. 31. 18:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási problémák miatt csak gyorsan kellett írnom! :D
2011. dec. 31. 18:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg azt, hogy bemész a vezeték nélküli és hálózati beállításokba, ott megkeresed a mobil hálózatokat, nézd át még egyszer az APN-t. Utána a hálózati kapcsolatokba menny be, és válaszd ki PONTOSAN azt a hálózatot ami neked kell. tehát nálam vodafone van, vagyis vodafone HU 2G, vagy a vodafone HU 3G közül tudok választani (persze más szolgáltatóé is ott van), nálad szintén ez lesz, csak a saját szolgáltatódat válasz, és lehetőleg magyart.


Még az lenne a kérdésem, hogy kártyafüggetlen? Gondolom az, mert ha amerikai régióban vetted, nyilván oda fog menni.


De az is előfordulhat, hogy nem kompatibilis az itthoni rendszerrel. Bővebben milyen szoftvert unlockoltál rajta?

2011. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia, bocsi hogy rosszul fogalmaztam de jelenleg 4.1-es szoftver van rajta untethered jailbreakkel és unlockolva is van. SAz, meg hogy nem kompatibilis a rendszer szerintem nem igazán fordulhat elő, hiszen a 4.0-ás szoftverrel minden tökéletesen működött :) Szerintem az lesz, hogy felteszem rá a 4.3.3-as rendszert. Arra szintén van untethered jailbreak illetve unlock is.. Azért köszönöm a válaszodat, de sajnos ez sem működött :)
2012. jan. 1. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!