Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a microbit.eu -...

Mi történt a microbit.eu - val már megint?

Figyelt kérdés
Nemvolt vagy 3 hétig erre megcsinálják az oldalt új szolgáltatótól bérelnek szervert kihírdetik hogy freeleach van erre van kb 4 napig azt megint nincsen vagy már 5 napja többet offline a szerver mint online!
2011. dec. 24. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Megint szerver- vagy szolgáltatói problémáik lehetnek. A microbit alapból egy problémás vezetőkkel rendelkező oldal, lehet akár belső probléma miatt is leállás.


Létezik hivatalos oldaluk Facebookon, ott elvileg mindig informálnak, ha valami baj van. Mondjuk a múltkori leállás óta nem írtak semmit.

2011. dec. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz az infót csak elég érdekes egy oldal mivel 4 napig van utána meg nincs 3 hétig amikor meg megcsinálják legalábbis ök azt állítják hogy kárpotoljanak freeleachet hirdetnek na de sza** se ér mivel az egész oldal offline ritka sz** oldal ez a [link] .... no comment most lett elegem ebből. esetleg ha van valakinek meghívója más torrent oldalra szivesen venném ha küldene egyet nekem. privátba leírom az email címem.
2011. dec. 24. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de fizettél te valamit is a szolgáltatásért? Szerintem nem. Akkor meg minek pattogsz? Csinálj magadnak saját oldalt, amit folyamatosan megy 24 órán keresztül.
2011. dec. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

20:38


Eleget fizet szerintem az ember a villanyszámláért meg hasonlók amúgy meg nehogy azt hidd hogy a torrent oldal üzemeltetőjének ez nem jó hogy egy nap az adott reklámot bannert megnézik mondjuk 10 ezren szerinted miből tartják fent az oldalt a reklámlevelekről már nem is beszélve amit a postaládádba kapsz. Nem kell a szarkazmus bocs ha a lelkedbe gázoltam

2011. dec. 24. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem gázoltál a lelkembe de muhahaha. Micsoda érvek :)


Tényleg csak Ford Fairlane-t tudom neked idézni az álláspontodra vonatkozólag:


"Hogy fizessem be az adómat víz alatt működő CD lemezjátszókból és dedikált dobverőkből? ...Eszem f@szom megáll!"

2011. dec. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Eleget fizet szerintem az ember a villanyszámláért"


Bocs, de a mikrobit eu nem áramot szolgáltat. Senki sem kényszerít, hogy bekapcsolva tartsd a géped és onnan töltsél le...


"hidd hogy a torrent oldal üzemeltetőjének ez nem jó hogy egy nap az adott reklámot bannert megnézik mondjuk 10 ezren szerinted miből tartják fent az oldalt a reklámlevelekről már nem is beszélve amit a postaládádba

kapsz."


Én eddig egy spam-et sem kaptam a mikrobit-től. Egyébként még mindig nem értem, hogy ez téged hogy érint? A te bannerjeid vannak kint? Kötve hiszem. Egyébként írd már meg légyszi a felhasználói nevedet a mikrobiten, mert kíváncsi lennék az arányodra. ( Fogok írni annak is levelet, szóval nem érdemes kamuznod ). Általában mindig a legrosszabb arányúak, soha nem seedelő mitugrászok pattognak a legjobban.

2011. dec. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legalább nem lopjátok mások szellemi termékét egy napig.
2011. dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

El lehet érni a Microbitet ezen a címen:

[link]


De teljesen halott az oldal, mivel még a torrent oldalak között sem tudsz váltani.

2011. dec. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!