Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a microbit.eu...

Mi történt a microbit.eu torrent oldallal?

Figyelt kérdés
Már jó pár napja nem jön be nálam...
2011. dec. 3. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Már megkérdezték egyszer pontosan ugyanezt...

Olvass már kicsit mielőtt kiírod a kérdést.

Egyébként ott is leírtuk hogy nem tudjuk, semmi hír nincs róluk.

2011. dec. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 vagyokakilehetek ***** válasza:

valamikor majomparádé volt aztán lett belőle mikrobit

most a majomparádénak ezt írja ki.



Az oldal 2011.11.02-es adatbázisra visszaállt. Aki nem tud belépni az kérem regisztráljon be újra. Kedves régi tagok, az oldal nulláról indult, tehát a régi arányokat senkinek sem áll módunkban visszaállítani. A szolgáltató tegnap este úgy döntött, hogy kibabrál velünk, és egyszerüen lekapcsolta a makit, talán valaki lefizette, vagy ránk licitált. Sok haragosunk van, amint látjátok, de semmi nem állít meg bennünket abban, hogy a maki ismét a régi fényében ragyogjon.

2011. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző:

Az új majomparádénak semmi köze már a microbithez.

2011. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A legelső kommentelőnek üzenném hogy amikor írtam a kérdést, nem jelezte ki hogy lenne hasonló kérdés, plusz nem volt kedvem visszalapozgatni, keresgélni,azért kérdeztem meg.


De a lényeg h akkor nem tudja senki hogy mi történt...

2011. dec. 3. 19:13
 5/7 anonim válasza:
Kulonvaltak ismet.....a regi oldalon mindenki megtalalja,csak ujra kell regisztralnia.... :( minden pontunk elveszett.......kellett nekik az uj oldal :(((
2011. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ma mar a regi sem jon be :s en nem tudom h mivan mostmar.... :((( remelem hogy rendezodik mostmar...
2011. dec. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ojack válasza:
81 évesen én is ezt kérdezem,mi van a Microbit.eu.torrent oldallal.Konkrét választ kérek,nem süketeléseket
2022. aug. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!