Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Belassultak a böngészők mit...

Belassultak a böngészők mit tegyek?

Figyelt kérdés

Internet van ezt a torrent a Skype és az online játékok is bizonyítják ráadásul nem is lassú.Viszont a böngésző nagyon lassú vagy 20 perc kellet hogy ennek a megírásáig eljussak.Skype hívások nem sikerülnek és megnéztem ESET Smart securyty tűzfalinfóit ezt írta ( ha lejent valamit)

Google Chrome: küldött 54,1KB fogadott 1,3MB

Internet Explolert is kipróbáltam hátha csak a chrom a szar de nem mert az se működik talán még lassab is mint Chrom.

HOPP!

Most jó lett. Akkor megváltoztatnám a kérdésemet.

Mi lehetett az egész napi leírt problémáknak mert most estére újra működik.


2011. dec. 10. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg 3G-s modemet/internetet használsz? Annak a sebessége állandóan változik a leterheltség függvényében
2011. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Három napja a mobilnet ugyanezt játssza, jó a térerő, mégis lassú a Firefox, a Chrome viszont aránylag jó.

A hitelesítő cégekkel komoly gondok voltak, többnek s védelmét is feltörték, az SSL és a TSL is rengeteg támadást kapott. Microsoft a keddi frissitéssel fogja javítani a hibát.

2011. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megint én: ez is mobilnet (HSDPA) és Eset Smart Security5 (fizetős) a védelem.
2011. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security5 dobd ki azt a szemetet!
2011. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tört, féláron vettem, eddig különösebb gond nem volt vele. Most sincs.
2011. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!