Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pár napja nem jön be egyáltalá...

Pár napja nem jön be egyáltalán a microbit.eu. Valaki tuudja mi van vele?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 17:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.

Miért szerinted milyen a jó oldal?

amit akartam eddig megtaláltam microbiton,azért járunk ilyen oldalakra,hogy töltsünk,legalábbis én,akkor meg mi a gond vele? utálom amikor a nagy oldalakkal jönnek,hogy hú hiper szuper meg szigorúak a szabályok micsoda csapat van,de ez egy szórakozás nem börtön és fegyelem,persze a szabályokat be kell tartani,seed stb ezek alapok,de könyörgöm ne ájuljunk el egy ncore vagy mondjuk bithumen miatt,mindenkinek más a kedvence nekem amúgy mycarapthians :P

2011. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
pontosan... a letöltés a lényeg... sokan meg ki vannak akadva hogy fele torrent inaktív meg flash van a fejlécben.... ki nem szarja le? ami kell azt le tom tölteni
2011. dec. 2. 13:53
 13/16 anonim ***** válasza:

ma 11:09:


Kezdjük azzal hogy ez egy olyan oldal ami csak azért létezik mert benyelték a majomparádé felhasználóit, ha nem tették volna már halott lenne rég az akkor Transfer néven futó förmedvény.

A nagy összeolvadásból annyi lett hogy maradt minden ugyan úgy, még egy új skint is lusták voltak írni az oldalra, csak átírták a nevüket microbit-re és ráhúzták ugyanazt a förmedvényt... A majomparédé volt staffját meg leszarták, pedig az ő adatbázisukból élnek. Korrekt staff.

A nagyok között tartják magukat számon, a több mint 100ezer torrentjükkel, pedig a fele halott, de nem törlik ki mert így jobbnak tűnnek, röhej...

Az ilyen váratlan leállásokról már nem is szólok... minek is tudatni a felhasználóikkal hogy mi van velük...

Nálam ráadásul lassú is az oldal. Már amikor megy.


És nem azt mondom hogy csakis az nCore meg a Bithu a király a többi meg szar, de az én szemeben a microbit tényleg egy fos... Sokkal többe nézem pl a Bithorlo-t, Carpathians-t, 1st-öt, hogy ne csak az nCore-t emlegessem....


Persze mindenki onnan tölt ahonnan akar, ez csak az én véleményem, de nem csak én húzom le az oldalt.

[link]

[link]

2011. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
68%

A bithumen egy kalap fos már megbocsáss, soha a kva életbe nem találtam még meg ott semmit ami kellet volna, ellenben a microbiten.

Leszarom hogy majomparádé, vagy microbit van odaírva a lllényeg hogy ami kelljen azt letudjam kapni és viszonylag gyorsan is

köszpusz

2011. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Sokan szidják az oldalt, csak nem tudom miért? Ha fos, akkor nem kell regisztrálni, vagy nézegetni. Ennyi. Én anno még a Transferre regeltem, és szerintem jó oldal. Eddig mindent megtaláltam rajta, amit csak szerettem volna.

Meg amúgy is a kérdés az volt, hogy mi történt az oldallal, és nem az, hogy mi a véleményetek az oldalról. Kár, hogy néhányan csak a microbit szót olvassák el és csak szitkozódnak...

Amúgy engem is érdekelne, hogy mi történt, mert nekem is igen jó arányom van már rajta...

2011. dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
hehe van microbit :) nem jött be a rosszakarók kívánsága :P
2011. dec. 8. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!