Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pár napja nem jön be egyáltalá...

Pár napja nem jön be egyáltalán a microbit.eu. Valaki tuudja mi van vele?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Megszűnt mint a szél! Végre!
2011. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Remélem meghalt az a szemétdomb...
2011. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
komolyan válaszoljatok már légyszi... elég jó arányom volt meg ami kellet minden fent volt rajta... szal komolyan érdekel mi van vele
2011. nov. 30. 17:37
 4/16 A kérdező kommentje:
de most nézem hogy deathloard sincs... bár ott írják hogy hamarosan
2011. nov. 30. 17:37
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem tudni, semmi hírt nem adnak magukról...

De ilyen oldaltól ez nem is meglepő.

Az milyen már hogy a torrentek fele halott, de bent hagyják hogy szebben mutasson a statisztikában? :D

2011. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
engem az nem érdekel... ami kellet azt mindig megtaláltam és seedelték is... ami meg nem volt fent az a beloadon deathloardon sincs fent... szal ilyen szempontból nekem megfelelt... meg elég gyorsan fejlődik az oldal
2011. nov. 30. 17:46
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
még hogy szemétdomb? már ne is haragudjatok,de az egyik legjobb magyar oldal. én nagyon sajnálnám ha ende lenne,amit akartam ott mindig megtaláltam a cuccok is gyorsan jöttek,még a régi torrenteknél kár lenne érte..
2011. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha szerinted ez az egyik legjobb, akkor te sem voltál még bent soha normális oldalon...
2011. dec. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
én fent voltam beloadon... arról aztmondják normális de sztem macskaszar... microbit jobb
2011. dec. 1. 19:17
 10/16 anonim válasza:
47%
Én magam se vagyok elájulva az oldaltól.Nem rossz!Nekem a maki a best.Én azt hallottam, hogy megint v.mi technikai fejlesztések mennek, de azt is mondták már, hogy megszűnt....
2011. dec. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!