Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemail visszaigazolás...

Freemail visszaigazolás kérdés. Lehetséges? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Ha a freemail-röl üzenetet küldök és visszaigazolást kérek, de a címzett az a nemre megy, azért, hogy ne kapjak visszaigazolást.


A kérdés az, hogy tud valaki valamilyen módszert vagy programot mondani, aminek a segítségével, akkor is kapok visszaigazolást, ha a címzett nemre megy a visszaigazolás kérdésnél???


2011. nov. 29. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele, hogy ezzel nem válaszolok a kérdésedre, de szerintem térj át a Gmail használatára.
2011. nov. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2xSü ***** válasza:
Amit akarsz, arra nincs mód. Egy SPAM-ernek nagyon hasznos infó, hogy az adott email cím valós-e, aktív-e, olvassa-e valaki. Pont ezért – bár könnyen megoldható lenne – egyetlen levelezőrendszer sem jelez vissza automatikusan. Amire lehetőség van, az az, hogy a levelezőszerver jelezzen vissza, hogy a levelet átvette-e. (Hogy eztán a kukában landol, vagy a SPAM mappában az megint más kérdés.) Nem tudom, hogy freemail alatt van-e ilyen lehetőség, érzésem szerint nincs.
2011. nov. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Személyes jogok védelme miatt van így.

Nem lehet.

2011. nov. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!