Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet freemailes fiokot...

Hogy lehet freemailes fiokot feltorni?

Figyelt kérdés

2011. nov. 29. 03:02
1 2
 11/17 anonim válasza:

Ne szidjátok már a kérdezőt, amíg nem válaszolt a kérdésetekre, nem lehetett biztosan tudni, hogy ő akar-e feltörni egy fiókot, vagy csak általánosságban érdekli a téma!

Mert én is gondolkodtam már rajta pont mostanában, hogy felteszem ezt a kérdést, nem azért, mintha erre készülnék, csak mert eszembe jutott, hogy az egyik barátnőm régebben mondta, hogy a barátja feltörte az e-mailjét, és megnézte a levelezését. A pasi számítástechnikai szakember. Egyikünk se tudta, hogy lehet ilyet csinálni.


De akkor ezek szerint csak egy program kell hozzá?

És honnan lehet ilyen programot szerezni?

Meg egyszerűen nem értem ennek a mechanizmusát, ha ilyen egyszerűen fel lehet törni egy programmal, miért nincsenek úgy megcsinálva a számítógépek, vagy internetes oldalak, hogy ne reagáljanak erre a programra.

2011. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Pj0tr ***** válasza:

Én speciel elolvastam a válaszokat is. Köztük volt ez:

"A kérdező kommentje:


Kedves Utolsó!

A férjem fiókjába szerettem volna belépni,nem egy idegenébe."

Ez nem általános érdeklődés szvsz...

2011. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 zeronibble ***** válasza:

"A pasi számítástechnikai szakember."

"De akkor ezek szerint csak egy program kell hozzá?"

Ez fp-pozitív... Esetleg a szaktudás kell hozzá?

2011. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Argloss ***** válasza:

Amit én említettem az nem feltörés, csak a gépen történt dolgok rögzítése, amiből következik, hogy előbb-utóbb a szükséges jelszó is meglesz. Természetesen a legtöbb ilyen programot jelzi a gép (pl Windows 7 alap védelme is..), de ez nyilván kikapcsolható, ha te úgy akarod...

Persze ez a módszer kizárólag csak akkor megy ha oda tudsz ülni a géphez és jogosultságod is van telepíteni, stb. Egyéb esetben már érteni is kell hozzá...

2011. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
És mindezek ellenére továbbra is törvénybe ütközik.
2011. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
kosz mindenkinek,megoldottam :P
2011. nov. 30. 00:56
 17/17 anonim válasza:

Akinek segítség kellene hasonló témában az keressen meg.

ollivander[kukac]stalkers.com

2011. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!