Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vatera vásárlás nem teljesen...

Vatera vásárlás nem teljesen értem, tudna valaki segíteni?

Figyelt kérdés
kinéztem vaterán egy szemüveget regisztráltam minden , az eladorol még nincs értékelés egy állitolagos uj szemüveget rakott fel 1/3 áron mint a boltba , az volt irva h személyes átvétel és postai is gondolom csak nem ver át.. a kérdésem hogy rámentem arra , hogy villám áron elviszem ki is irta h az aukció lezárult stb , de nem kaptam emailbe adatokat meg semmit sem és a vásárolt áruknál sincs még ott a szempa csak a licitált áruknál de közbe meg lezárult az aukció ,ilyenkormi van ? sose vettem még vaterán semmit sem , valaki help.
2009. máj. 13. 13:47
 1/2 A kérdező kommentje:
pontosabban az van irva , hogy árverés bejejezve.
2009. máj. 13. 13:48
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megnyerted a licitet (villámár esetén azonnal megnyered), akkor a vatera automatikusan küld neked erről levelet. A megnyert termék bekerül a Vásárlás menüpontban vagy a Licitált termékek vagy a Vásárolt termékek almenüpontba (most nem emlékszem melyikbe), és ott rá tudsz kattintani jobb gombbal az eladóra, amire kijönnek az adatai. Lehet, hogy azt várja, hogy te vedd fel a kapcsolatot vele.
2009. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!