Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom magam elrejteni...

Hogyan tudom magam elrejteni facebookon?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet úgy elrejteni magam rajta hogy mások ne lássák hogy fent vagyok? sokan megkérdezték már de azok régi kérdések és azóta újult!
2011. nov. 23. 20:17
 1/5 anonim válasza:
töröld magad.... -.-
2011. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2xSü ***** válasza:

A Facebook egy közösségi oldal. Pont azért regisztrál rá az ember, hogy látszódjon a többiek felé, hogy velük közösséget formáljon, kommunikáljon az ismerősökkel, információkat osszon meg velük.


Ha csak az idegenek elől akarod elrejteni magad, úgy erre van lehetőséged. (Adatvédelmi beállítások alatt mindent megtalálsz.) Ha az ismerőseid elől el akarod rejteni magad, akkor vagy leszedel minden infót magadról, nem írsz a faladra, megváltoztatod a neved, vagy megfogadod az első válaszoló tanácsát.

2011. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
1. vagyok. nem nagyon konkrét amit írtál, esetleg ha jobban kifejtenéd, hogy mi elől akarsz elrejtőzni? :'D
2011. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen paraszt válaszok érkeztek -.-"
2013. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 2xSü ***** válasza:

#4: A kérdés megválaszolásakor az általam leírtak voltak opciók. Egy közösségi oldal nézetem szerint tényleg arra való, hogy bizonyos tevékenységeidet megoszd a közösséggel. Ha nem akarod megosztani a közösséggel (barátaiddal, ismerőseiddel), akkor nemes egyszerűséggel ne oszd meg.


Mára vannak finomabb lehetőségek. Mára pl. a chat esetén tudod szabályozni, hogy kik láthassanak, kik ne. A bejegyzéseknél egyenként meg tudod mondani, hogy kik láthasssák az adott bejegyzést, akár egyes embereket kizárva, vagy kimondottan csak egyes embereknek megmutatva egy-egy bejegyzést.


De vedd hozzá, hogy a válasz lassan két éve született, az akkori állapotokhoz, szemlélethez viszonyítva született meg a válasz.


Nem gondolom, hogy parasztság volt amit írtam, akkor ezek voltak az opciók, lehetőségek, teljesen tárgyilagosan, személyeskedést kerülve leírtam röviden és tömören a lehetőségeket, a nézőpontot, ahogy az akkori Facebookhoz kellett viszonyulni.

2013. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!