Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet Facebookon...

Hogyan lehet Facebookon elrejteni az ismerőseim?

Figyelt kérdés
Tehát azt a beállítást szeretném, ami lehetővé teszi, h még az ismerőseim se lássák az ismerőseimet.
2011. okt. 18. 16:46
 1/3 anonim válasza:
Menj az adatlapodra! Az adatlapodon a jobb sarokban van egy ilyet "Edit Profile", te erre kiliikelj rá. Ha ez meg van,a bal oldalon (listán) vagy egy ilyen hogy: " Frineds and Family" erre mész rá. És lent pedig a mentés fölött ott van hogy Ismerősök.. Az mellett jobb oldalon ott van egy kis jel. (amire ha ráviszed az egeret azt írja ki hogy : public. /hogyha az alapbeálítás van neked beálítva/ És itt tudod álítani hogy kik lássák az ismerőseidet. Utána pedig ha csak te szeretnéd látni így állítod be: "csak én". És kész is Remélem sokat segítettem.
2011. okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocsi a begépelési hibákért.. (előző voltam)
2011. okt. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Először felkaptam a fejem, mert nekem szerben van az egész Facebook. :D De persze angolul is tudok.

Hát köszi szépen, nagyon sokat segítettél. :)

2011. okt. 23. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!