Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem a Videoget program...

Letöltöttem a Videoget programot, de nem tudok vele letölteni a Videoplayer.hu-ról, mi lehet a baj? Hogy lehet kijavítani?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 17:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadó


Az érdekelne,hogy a VIDEOGET programot,hogy kell beállítani,hogy tökéletesen működjön.Nagyon Szépen Kérlek,hogy lépésről-lépésre írd le nekem.Nagyon Szépen Köszönöm

Szia:Kriszta

2009. máj. 13. 06:44
 12/16 anonim ***** válasza:

Itt van jó magyarázat>>> [link]

Az Output Format-nál válaszd az avi-t!

A VideoGet fizetős program. 20 letöltést enged, aztán meg kéne vásárolni!

Ha ezt a problémát nem tudod megoldani, ajánlom a vDownloadert, aminek a használata hasonló a VideoGet-hez.

>>> [link]

Gyakorold be a letöltést a VideoGet-tel, most már biztos fog sikerülni....remélem!

2009. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadó


Nagyon Szépen Köszönöm a segítséget,letöltöttem azt a programot amit ajánlottál,de sajnos nem akar működni,most van 2 olyan programom,amiből a 2 nem ér egyet(persze csak nálam)légyszives írd le nekem RÉSZLETESEN,hogy mit csináljak vele,hogy tökéletesen működjön.Köszönöm Szépen

2009. máj. 13. 22:22
 14/16 anonim ***** válasza:
Komolyan Kriszta, ennél jobban mint az a videó nem tudom elmagyarázni! Már volt problémád a VDownloaderrel is ha jól emlékszem, az is ezen az elven működik. Elküldtem egy leírást, ami lépésenként mutatta a letöltést, ez már kb egy hónapja volt...próbálj segítséget hívni! Vagy eseteleg tedd fel a Skype-ot, azon keresztül a gép előtt ülve beszélhetünk, akkor biztos megoldódna a gondod. a Skype egy internetes telefon gép, és gép között. Ha sikerült regisztrálnod a Skype-ra jelezd...más megoldást nem látok. Üdv!
2009. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadó


Nagyon Szépen Köszönöm a választ.Ugyan van skyp-om,de sajnos mivel NINCS ADSL NAGYON ROSSZUL MŰKÖDIK,ÍGY GYAKORLATILAG HASZNÁLHATATLAN,így nagyon szépen kérlek,hogy az email címemre küldd el a választ,és az esetleges dokumentumokat,vagy dokumentumot.

Email cím:Bundika71@freemail.hu

Nagyon Szépen Köszönöm

Szia:Farkas Kriszti

2009. máj. 15. 06:58
 16/16 anonim válasza:

Próbálj meg az Internet Explorer-rel felmenni a netre!

Használj Real player letöltőt!

2009. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!