Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Le tudok tolteni a YouTube-rol...

Le tudok tolteni a YouTube-rol ingyen számokat regizés nélkul és ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 11:05
 1/6 anonim válasza:
Van egy olyan program aminek save2pc light a neve. Én ezt használom. Google-n megtalálod. A többire rájössz.
2009. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

;)


x x x


Sz é p N a p o t ! ! !

2009. máj. 11. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Én jobban kedvelem a VDownloader nevű progit, nem csak youtubról tölt, és nagyon sok lehetősége van. Pl le tudod menteni a klippeket aviban, 3gp-ben, mp3-ban stb.
2009. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen letolthetsz regizes nelkul.En ezt az oldalt hasznalom: [link]
2009. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En ezt az oldalt szoktam hasznalni letolteshez:

*****

Be kell masolni a youtube-on hallgatott zene linkjet erre az oldalra utana meg ra kattintani a download mp3-ra es maris tolti zene formajaban, aztan elojon meg egy oldal ott szinten a download mp3-ra kell klikkelni

De amugy mindnet leir, elmagyaraz alaposan magyarul az oldalon

Sok modon lehet letolteni, en ezt hasznalom :)

Remelem segithettem :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én személy szerint a Free Download Manager nevű progit használom : DD .. egy próbát megér : DD

[link]

(magyar verzió :)

2009. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!