Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van ez a letöltő helyeknél?

Miért van ez a letöltő helyeknél?

Figyelt kérdés

Filesonic: 390 mb/file a film. Visszaszámol, erre kiírja, hogy: file does not exist.


Torrent: Megnyitok egy torrent oldalt, a filmnél ott van, hogy seed 12, peer 5. Letölteném torrentel, erre senki sem tölti, azaz 0. Akkor miért van ot a szám, hogy ennyien töltik?


Mellékes megjegyzés: Töltenék xxx filmet, vagy nudist filmet. 1 hónappal ezelőtt letöltöttem a filmből 3 részt, ma folytattam volna, erre ki van törölve az egész link. Nehogy már letölteném ugyebár. Meghát ez a ki*szott üzbég világ. Már minden le van tiltva az interneten.



2011. nov. 9. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

file does not exist = a fájl nem létezik

Tehát vagy törlődött (mert nem szedte senki), vagy törölték, mert jogsértő volt.


A torrentes dolgot gondolom nyitott trackeren tapasztaltad. Főleg ha pirossá is válik, amikor töltenéd le.

2011. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

file does not exist = a fájl nem létezik

Tehát vagy törlődött (mert nem szedte senki), vagy törölték, mert jogsértő volt.


"De akkor miért van ott, hogy 390 mb?


A torrentes dolgot gondolom nyitott trackeren tapasztaltad. Főleg ha pirossá is válik, amikor töltenéd le.


"Így van."


Most találtam meg a filmet más linken. 2 gb egyben, Letitbiten. Vagyis 10 óra, mire lejön. Vagyis, ha nem szakad meg, akkor reggel 6 órára kész. Ráadásul be van rar-ozva, (miért ne) így bele sem tudok nézni, milyen a felbontása a filmnek. Mert ha 320x240-es és 10 órát szenvedek vele, kivágom az ablakon az egész gépet.

2011. nov. 9. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért van ott, mert addig nézed az oldal reklámjait...


Nyitott trackeren meg sajnos gyakori ez a jelenség...

Én is évek óta kalóz vagyok...

Amúgy nem hinném, hogy akkora méretű és kicsi a felbontása.

De legalább ingyen van, ez nyugtasson, ha más jön le, mint amit vártál.

2011. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az biztos. Köszi.
2011. nov. 9. 20:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Megszakadt 1 gb-nál. Még jó, mert közben rar kódos is volt és a kód nem volt mellette.
2011. nov. 10. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!