Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van ez egyes letöltő...

Miért van ez egyes letöltő helyeknél?

Figyelt kérdés

Ha letöltök egy 100 mb-os darabot, utánna tölteném a második részét, azt írja, hogy a letöltés még fut, pedig már rég letöltöttem.


A JDownloader szerint várni kell még rá 4 percet, hogy letöltse, de utánna ujra számol megint 4 percet.


2011. aug. 22. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
azért mert mindenhol írják a fájlkezelő oldalak hogy ingyenes felhasználóként: "1 file per 15 minutes" vagyis 1 fájl között 15 percet kell várnod a másik letöltéséig :)
2011. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, de akkor írja ki, miután letöltöttem és ujra várná a 15 percet.


Úgy veszi, mintha még nem töltötte le volna az opra a fájlt.

2011. aug. 22. 21:33
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagyis Opera. Tehát "egy letöltő szál még fut". De már rég letöltötte a fájlt. És nem adja be a 15 perc várakozást utánna.
2011. aug. 22. 22:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Nembaj. Találtam tükröt Oron-ba. Amiután 1 órát kell várni minden fájl után. Kész. A film kódos, persze, hogy nincs meg a kódja. Megtalálom egy fórumon, csak regisztrált tagok láthatják. Ezt nem szeretem.
2011. aug. 22. 22:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Most már azért se regisztrálok. Szerintem ugyis rossz a film minősége, ha már ennyit szenvedtem vele.
2011. aug. 22. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:

adok pár tippet:


Szerintem nézzél fel ide:

[link]

(Nem kell regisztrálni ahhoz hogy lásd az oldalt.)


1: szerintem az a gond hogy az ip-det más is használja

2: ha Győr-Moson-Sopron -ba bent vagy és "Molnáros" a neted akkor vegyél egy routert vagy valami programot keressél amivel a kimenő ip címed megváltozik.A "Molnáros" netnél mindenkinek ugyan az a ip-címe...

3: Ha egyik sem,akkor keress más letöltő oldalt,pl uploadshare,megaupload stb...azok a jók,mert nem kell várni sokat,és a letöltési szál azonnal fut a másik után :)

2011. szept. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. szept. 13. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!