Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem csatlakozik a Wi-Fi...

Miért nem csatlakozik a Wi-Fi Routerem az internethez?

Figyelt kérdés
Nemrég beköttettünk a T-Home-nál egy kábelnet csomagot, kaptunk egy modemet, namost mi meg akarjuk osztani az internetet két asztali PC-re. Vettünk is két Wi-Fi vevőt. Aztán bekonfiguráltam a routert, feltettem a Wi-Fi vevőket a gépre CD-vel. A Router és a vevő között tökéletes a kapcsolat, de mégsincs internet... Úgy gondolom, hogy a router nem csatlakozik az internetre. Az egyik ismerősöm internettel-számítógépekkel foglalkozik, rendszergazda, és azt ajánlotta, hogy kérjek egy Felhasználónevet(SSID) és egy Jelszót hogy hozzáférjek a hálózathoz. A T-Home pedig nem adta meg a jelszót, azt mondták hogy nem kell..Nem tudom mit csináljak, Segítsetek. Köszönöm.
2011. nov. 5. 13:55
1 2
 11/13 P.O.C. ***** válasza:

Tévedsz! Az az 1422, vagyis a szuperszervizük az a fizetős. Az 1412 a rendes ügyfélszolgálat, ami ingyenes. Például mikor nekem bedöglött a 3 éves modemem, tök ingyen kicserélték, pedig az én tulajdonom volt a modem, vagyis nem lettek volna kötelesek.


Ami a problémát illeti, jó lenne tudni pontosan milyen típusú hálózati eszközölről van szó.

A kábelnethez meg nem kell PPPoE (mint az ADSL -hez), csak Dinamic IP -vel működhet.

2011. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Akkor pardon, PPPoE visszavonva, most látom, hogy tényleg kábelnet. (kösz P. O. C.)

Amúgy a 1412-s megoldás még mindig él!

Sok sikert!

G.

2011. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Oké.Akkor kipróbálom, köszi a segítséget:)
2011. nov. 9. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!