Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem csatlakozik a Wi-Fi...

Miért nem csatlakozik a Wi-Fi Routerem az internethez?

Figyelt kérdés
Nemrég beköttettünk a T-Home-nál egy kábelnet csomagot, kaptunk egy modemet, namost mi meg akarjuk osztani az internetet két asztali PC-re. Vettünk is két Wi-Fi vevőt. Aztán bekonfiguráltam a routert, feltettem a Wi-Fi vevőket a gépre CD-vel. A Router és a vevő között tökéletes a kapcsolat, de mégsincs internet... Úgy gondolom, hogy a router nem csatlakozik az internetre. Az egyik ismerősöm internettel-számítógépekkel foglalkozik, rendszergazda, és azt ajánlotta, hogy kérjek egy Felhasználónevet(SSID) és egy Jelszót hogy hozzáférjek a hálózathoz. A T-Home pedig nem adta meg a jelszót, azt mondták hogy nem kell..Nem tudom mit csináljak, Segítsetek. Köszönöm.
2011. nov. 5. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hívjál szakembert.
2011. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak ez a megoldás?
2011. nov. 5. 14:01
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Azt próbáltad, hogy a dynamic ip helyett static legyen a routerbe, vagy fordítva? Nem tudom milyen net a thome.
2011. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, ami a sima vezetékes kapcsolatnál volt adat, azt írtam a static-ip-hez. És nem működik..De azért köszi a segítséget.
2011. nov. 6. 14:21
 6/13 anonim ***** válasza:
hát pont ezért nem. Inkább havál szakembert, nem kell hozzányúlni olyan dolgokhoz amikhez hülye vagy.
2011. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne hülyézz, az az én reszortom! (vicc)

Meg amúgy se, mert normális a kérdés, nem vérpistivel van dolgunk. (komoly)

Amúgy 192.168.1.1, és PPPoE a Quick setup aktuális részénél.

Egy próbát megér, manual is segít.

G.

2011. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, hogy ha valakinek nem tetszik a kérdés az ne írjon ide, segítséget szeretnék kérni, nem pedig pistizést, meg hasonlókat...


Geniusenus, köszönöm a segítséget, a PPPOE kapcsolatnál felhasználónévre és jelszóra van szükség, nekem ilyet nem adtak, vagy oda mit írjak?

2011. nov. 7. 14:25
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha nem adtak, kérj.

1412-n ingyen elmagyarázza a kedves kolléga a lényeget.

G.

2011. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, de a lényeg a 1412-n a 8500Ft-os kiszállási díj volt, nem pedig az ingyenes segítség.
2011. nov. 7. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!