Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sávmegosztásnál miért akadozik...

Sávmegosztásnál miért akadozik a net?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy a routerünk miatt az internet állandóan szakadozik, és nem tudom mi lehet a probléma. Játékoknál vettem észre és netes videóknál hogy állandóan megszakad, és hatalmas a lagg. A másik szobában lévő laptopon is ez a helyzet, routerből wifin kapja, míg én a routerből kapom kábellel.( Van hogy több percre el is megy.) Ha közvetlenül a modemből jön az internet vagyis nincs bekötve a router akkor semmi probléma, így nem is hívtuk fel a szolgáltatót.

Olvastam már fórumon utána de annál tovább nem jutottam hogy valamiféle "IP QoS"-t kéne állítani a routeren, de a miénken nincs. (TP-LINK WRG 541G/542G). Frissíteni próbáltam de elvileg a legújabb verzió van rajta ( Firmware Version: 4.0.1 Build 081021 Rel.48660n) Már a beállításait is újból megcsináltam mintha most vettem volna ki a dobozból.

Gondolkoztam azon is hogy lehet kéne venni egy másikat, de nem tudom mit kell nézni mert szeretném hogy kibírjon legalább 4 évet mint ez.


2011. nov. 2. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:

próbálj tájékozódni

6 megás netem van

[link]

2011. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!