Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 15 megás netnél nem akadozik...

15 megás netnél nem akadozik az iptv?

Figyelt kérdés
a t-home-mal akarjuk beköttetni a 15 megás netet és az iptv-t
2011. szept. 8. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi köze az iptv-nek netsebességhez. Feltételezem, hogy kapod a tv jelet, és mellette 15 megára korlátozzák a net sávszélességét. Ha mégse, akkor még boldogabb vagyok, hogy nem vagyok t-s.
2011. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem az invitelnél van iptv és semmi köze nincs a nethez,5 megás netem van és 3 iptv médiabox,ha mind a három médiabox be van kapcsolva akkor is 5 megával jön a net
2011. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
második vagyok,a t-home egy nagy fos,amíg a t-home-nál voltunk fizettünk 9000Ft-oz Internet+Telefon+Családi IPTV-ért,ja meg volt még HBO PAK előfizetve.Ugye 1 évig szépen jött a max 10000Ft-os számla mert néha beszéltünk a telefonon.Egyszer csak jön a majdnem 30000Ft-os számla,amikor megláttam rosszul lettem,telefonon kb beszéltünk 5-10 percet abban a hónapban.Bementünk a t-pontba és elkezdik hogy mert lejárt a hűség idő és ha felújítjuk a szerződést akkor megint a régi lesz az ára,hát b*szák meg a k*rva anyukat,örültem hogy lejárt a szerződés mert így ha bármi baj van lemondhatom,erre fel ha nem akkarom hogy havonta 30000Ft-ot fizessek mindig újra kell indítani a hűséget.Nagyon jó kis szolgáltató.Most átjöttünk az invitelhez már kb másfél éve van meg és semmi baj sincs vele,egyszer ki kellet cserélni az eggyik médiaboxot.Szóval ennyit a t-homról
2011. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!