Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok nekem segíteni? (Lásd...

László22 kérdése:

Tudtok nekem segíteni? (Lásd alul)

Figyelt kérdés
Sziasztok tudtok-e nekem segíteni abban hogy a Mónika Show összes részét honnan tudnám letölteni, mert kellene. Remélem tudtok nekem segíteni.

2011. nov. 2. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
szia!én is kíváncsi vagyok de szerintem sehonnan mert az rtl klub tulajdonába áll!
2011. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs az az ember aki ezt rögzítette volna:

1. a műsor hossza és műfaja miatt

2. olyan korán indult a sorozat, hogy a mai értelemben vett fájlmegosztás még nem létezett, sem a rögzítés módjának hatékony megoldása, sem az az olcsón és nagy tételben elérhető tárterület amin tárolni lehetett volna a részeket.

3. ha rögzítették is volna, olyan nagyságú helyet foglal, amit tárhelyekre lebontva lehetetlen és ésszerűtlen lenne megosztani (vesd össze: heti hetes az heti 1 óra, és 11 évnyi anyag az 150-200GB, ezzel szemben a Mónika az 9 éven át heti 5x1 óra volt)

4. megnéztem a két legnagyobb fájlmegosztó torrentoldalon, hiszen ésszerűbb saját gépről futtatni ekkora mennyiséget: egyiken sem volt egy darab rész sem

5. valószínűleg egy hely létezik ahol megvan: rtl-archívum, ami egy zárt forrás.

2011. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen valahogy sejtem hogy elég nagy tárhelyet foglalna magában a dolog, de láttam már furcsább dolgot hogy nagyobb tárhellyel rendelkező ember több adatott seedelt. Vannak "nem normálisok" :D :D Hát mindegy akkor esélytelen a dolog amugy melyik 2 torrent oldalról beszéltél ha szabad megkérdeznem? :D
2011. nov. 3. 08:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Létezik egy mérés, ami feltételek és eredmények alapján kiad egy ("rang")listát.


[link]


Az első hétből hat oldalt néztem meg, egy kisebb oldalon volt 1db kivágott részlet, ezeknél még youtube-on is több van fent.

2011. nov. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, én is gondolkodtam még az elején hogy összeszedek a youtube-rol annyit amennyit tudok de túl sok munka lenne és szerintem pár százaléka lenne az egész résznek. Anyit meg nem ér meg nekem :D
2011. nov. 5. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!