Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jött egy csekk az ingatlandepo...

Jött egy csekk az ingatlandepo/ingatlanbazártól kamu ugye?

Figyelt kérdés
Fel tettem nagymamám házát 2 hónapja és ingyenes volt és jönnek az emailek meg most egy csekk valami 50ezer ft-ról. Ezek normálisak most komolya? Azt hiszik, hogy majd befizeti az ember mikor az egész egy nagy baromság? A lakás már rég eladva és csak pakolják rá a heti 10ezereket. Valakivel volt már ilyen?
2011. okt. 26. 10:19
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szia. Neked, hogy áll ez az ügy? Mert én is így jártam. Folyton küldözgetik a leveleket, most meg küldtek egy levelet Behajtás tárgyban, de a levél végére odaírták, hogy peren kívül befizethetek 32400 Ftot mert különen 200-300 ezer lesz....
2013. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Azóta sem fizettem be semmit. 1 éve nem kaptam levelet és az utolsó nekem is ilyen levél volt. Azóta tettem bejelentést a váci rendőrkapitányságon és vallomást is írtam. Pár hete hívtak telefonon a váci rendőrkapitányság, hogy a házat sikerült e értékesíteni illetve hogy voltak e érdeklődők, de senki egy szer sem nézte meg. Szerintem semmi kép ne fizess, mert ha annyira per lett volna belőle vagy bármi olyan ami nekem nem jó akkor már megtörtént volna, mivel ez az egész már vagy 2-3 éve megy és igazán már nem is érdekel, mert tudom, hogy kamu az egész.
2013. jan. 29. 16:53
 13/13 anonim válasza:
köszönöm. :) akkor nem fogom befizetni :)
2013. jan. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!