Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook hoz hogy kell a...

Facebook hoz hogy kell a saját kép alá liket csilálni?

Figyelt kérdés

Amm az lenne a kérdésem hogy van e valami like csalás ? mármint a képhez, ilyen telefonálás meg fizetés nélkül ?

(Lécci)


2011. okt. 25. 11:12
 1/6 2xSü ***** válasza:

A képeid alatt ott a Like gomb, tehát nem kell ilyet csinálni, hiszen eleve ott van. A kérdésed további részét nem tudom értelmezni.


Viszont próbálj meg a magyar helyesírás szabályait betartva kérdezni. Egyrészt megkönnyíted az olvasást, másrészt sokkal inkább ösztönzöd a többieket arra, hogy válaszoljanak.

2011. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ok Kösz.

De ne oktass ki !

2011. okt. 25. 15:31
 3/6 2xSü ***** válasza:
0%

> „Ne oktass ki!”


Muszáj. Mint mondtam, a te érdeked. :-) Persze hogy mit fogadsz el belőle, az a te dolgod.

2011. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a like gombot én is tudom, és a saját képemet lájkolom.ok

de azt hogy lehet hogy csalsz, tudod több like lesz.

2011. okt. 29. 23:22
 5/6 2xSü ***** válasza:

Mire lenne jó? Kit akarsz becsapni? Magadat úgysem tudod. Hiába van ott, hogy 100 000 embernek tetszik, ha pontosan tudod, hogy ez nem igaz? Ez még akkor is így van, ha valakivel versengenél ilyen téren, ami már önmagában is hülyeség. Lehet, hogy te győznél látszólag. Viszont pontosan tudod, hogy látszólag győztél. Ez olyan lenne, mintha egy ügyességi játékban lenne egy „Győzelem” gomb, ami az utolsó pálya végére röpítene. Mire lenne jó, ha közben tudnád, hogy nem volt elég időd, tehetséged, ügyességed, hogy végigvidd?


De tegyük fel, lenne egy egyszerű csalás. Mi lenne az eredménye? Természetesen idővel mindenki ismerné a módszert, és minden képnél, oldalnál több millió „lájk” lenne. Az egész elveszítené az értelmét.


Természetesen van mód arra, hogy manuálisan csalj, de teljességgel felesleges. Pl. fizetsz minden ismerősödnek egy sört/kólát, aki lájkolja a képedet. Vagy regisztrálsz a Facebookra 100 felhasználót, és szavazol magadra. De mindez felesleges idő- és energiapocsékolás.


Tedd fel magadnak a kérdést: Egészen pontosan mi a célod az egésszel? Mit akarsz elérni? Ha megvan a válasz (mondjuk hogy többen lájkolják a képedet, mint X.Y. képét), akkor tedd fel újra a kérdést, hogy azzal mit akarsz elérni, milyen célt szolgál? Leszel-e több, jobb, szebb, bölcsebb, igazán boldogabb általa?

2011. okt. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Miért van az hogy itt a gyakorin mindenki hű de becsületes?

Mi a f..zért nem lehet a kérdésekre normális.válaszokat adni?

Miért oktatnak ki folyton válaszolgatás helyett?

Mi a jó véreres fa..ért?

Mellesleg ez a dolog engem is érdekelne.

2016. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!