Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Starityn a kedvenc sztárok...

Starityn a kedvenc sztárok listáját át lehet rendezni?

Figyelt kérdés
mondjuk, ha 2 X-Faktoros egymástól távol van, akkor azokat egymás mellé lehet tenni?
2011. okt. 15. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
át. megfogod és áthúzod oda, ahová szeretnéd.
2011. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na, persze. Nem viccből írtam a kérdést.
2011. okt. 31. 10:10
 3/6 anonim ***** válasza:

komolyan válaszoltam. belemész a kedvenceidbe, jobb egérrel rákattintasz a kis téglalapjára és tudod mozgatni, oda helyezed a listádon, ahová szeretnéd. próbáld csak meg.

de jól van, azért bunkózzál ahelyett, hogy kipróbálnád... segíteni akartam, de mindegy.

2011. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagyis bocs, félreérthetően írtam. fent a neved mellett adatlapod szerkesztése, bal oldalt kedvenc sztárokra katt, és ott fogod tudni áthúzogatni őket.
2011. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most már megvan, köszönöm!

És nem bunkóztam, csak először rosszul írtad le, de ezt már észrevetted. Mégegyszer köszönöm.

2011. okt. 31. 12:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, hát a'szittem, hogy egyértelmű, hogy szerkesztő módon belül kell megcsinálni. :D Mindegy, lényeg, hogy sikerült :)
2011. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!