Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meglehet csinálni, hogy a...

Meglehet csinálni, hogy a kedvenc oldalaimat egyesével, ikonként az asztalra helyezem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 17:38
 1/7 A kérdező kommentje:
És ha igen,hogyan?
2011. szept. 2. 17:43
 2/7 anonim ***** válasza:

elmented az oldalakat az asztalra

Mozillában: Fájl-oldal mentése

2011. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De jobban jársz, ha a böngészőben raksz ki nekik gyorsindító ikonokat.
2011. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

és azt,hogy kell?

nagyvonalakban?

2011. szept. 2. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Ikonként az asztalra:

Jobbklikk Új parancsikon

Adja meg a parancsikon célját: [link]

Mentés

2011. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Firefoxban működik, másban nem tudom, de szerintem működnie kell a legtöbb böngészőben...

1. összébbhúzod a böngésző ablakot, hogy látszódjon az asztal. (Win7nél nem szükséges)

2. a fenti címsor melletti ikont kihúzod az asztalra. (Ha win7et használsz, akkor húzd le a jobb alsó sarokba, ettől elő fog jönni az asztal és oda rakhatod ahova csak tetszik.)

2011. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A böngészőben be kell kapcsolni a gyorsindító eszköztárat vagy nem tudom minek hívják, Operában személyes sáv a neve.

Ez kezdetben egy üres panel a címsor alatt vagy fölött. Erre ki lehet húzni az oldal ikonját, ami a címsor elején van. Itt a gyakorin pl a kérdőjel a kék körben. Odahúzod az egérrel a panelra és kész. Mondjuk ilyenkor szöveget is tesz mellé, amit én ki a jobbgomb, tulajdonságokra kattintva az ikonokon, hogy csak egy ikon legyen, szöveg ne.

2011. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!