Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozillába a nyitólapos sor...

Mozillába a nyitólapos sor alatt lévő újabb sor, ahova a kedvenc oldalaimat rakombe, hogy szúrhatok be még egy olyan sort mert televan?

Figyelt kérdés

Bocsi,h ilyen értelmesen fogalmazok,de nem tudom ,h hívják.

Köszi előre is


2011. ápr. 26. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Könyvjelző eszköztár a neve, add-onnal bővíthető.

Szerintem erre gondolsz:

[link]

2011. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igen erre gondoltam, csak nem tudok még ega sort beszúrni :s
2011. ápr. 27. 11:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Megnézted mi van a cikkben? Ott van a végén az add-on. Felraktam megnézni, és annyi plusz sort rakott be az eszköztárba, amennyibe kifért az összes oda felvett könyvjelző.


Vagy ha már nagyon sokat használsz, akkor létre lehet ott hozni mappákat is, és akkor különböző szempontok szerint tudsz mindenféle könyvjelzőnek külön mappát nyitni. Így a sorban csak egy helyet foglal el, de az viszont külön lenyitható, amibe már akármennyi könyvjelzőt el tudsz helyezni, és a mappákon belül további mappákat nyitni.

2011. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!

Sikerült, telepítettem, nagyon szupi, de ez a mappás megoldás sem hülyeség, tetszik.

Majd lehet megnézem, h h kell, tényleg elegánsabb lenne.


Köszikeee

2011. ápr. 27. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!