Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Firefox miért nem ajánlja...

A Firefox miért nem ajánlja fel a jelszó megjegyzését?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy némelyik weboldalnál a Firefox nem ajánlja fel, és emiatt nem is tudom megjegyeztetni a jelszót? Valahol lehet állítani?
2011. szept. 21. 17:14
 1/9 anonim válasza:

Nem tudom mert nekem Google Chrome-m van az mindig felajánlja a jelszó mentését szentem teis inkább

használd azt mert nagyon jó!

2011. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Mert némely weboldal letiltja a jelszavak megjegyzését, pl. skype.com. Vannak viszont pluginek hozzá, amelyekkel meg lehet jegyeztetni, pl:


[link]

2011. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

o.O°K!STEJES°O.o,

ízlések, és pofonok..., tudod. Nekem a Chrome nem jön be, a Firefoxot kezdetektől használom, szeretem. A jelszómentést is felajánlja, de mint ahogyan az utánad hozzászóló is írja, csak némelyik (egyébként kevés, de bosszantó) weboldalt nem menti. És akkor a Crome sem menti.


"tegnap 17:24"

Ez most speciel a Vodafon oldala. Külön nem akarok jelszómentő kiegészítőket letölteni. Az lenne a jó (nekem legalábbis), ha maga a Firefox mentené, egy kattintásra mint a többit. De ezek szerint azt nem lehet?

2011. szept. 22. 11:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezzel az addonnal mi a gondod? Elmenteted vele a felhasználót/jelszót, aztán uninstallálod, a jelszó meg meg lesz jegyezve.
2011. szept. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem az addonnal van gond, hanem velem. Sajnos angolul sem tudok, mezei felhasználó vagyok, ezért nekem az a jó, ha helyettem megcsinálja mondjuk a Firefox. Ha már telepíteni kell, ráadásul magyarul sem tud, bajban vagyok. Letöltöttem amit ajánlottál, de meg sem tudtam szagolni, nemhogy használni. Ez a baj.
2011. szept. 22. 15:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem nagy varázslat használni. A Firefox gombra kattintasz baloldalt fent. A menüben ott kell legyen az addon ikonja, valami sárga kulcs, mellette az, hogy Saved Passwords. Erre rákattintasz, ezen belül arra, hogy New... Itt kiválasztod az Other opciót, és kitöltöd a három mezőt, weboldal neve (Host, pl. [link] felhasználónév és jelszó. Ennyi.
2011. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De lüke vagyok. Most próbálkozom ismételten, és most már magyar. Nem tudom, miért volt angol az előbb, de most jó. Persze még rá kell jönnöm a használatára, remélem sikerül. Próbálkozok vele.

Köszönöm a segítséget!

2011. szept. 22. 16:05
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, egyenlőre nem találok semmilyen ikont. Érdekes.
2011. szept. 22. 16:14
 9/9 anonim válasza:
A fent említett megoldás tökéletes. Használata egyszerű. Integrálódik az eredeti rendszerbe. Az adott oldalról is képes a felhasználói adatokat generálni és abban az ablakban be is lehet írni vagy módosítani a megjegyzendő jelszót és a belépési nevet. elmentve már az eredeti rendszerben is az elmentett adatok lesznek tárolva és azzal is kezelhető megjeleníthető. Nagyon jó kiegészítő a Firefox-hoz, szuper! Sok oldal nem engedi az az letiltja a felhasználó név és jelszó mentését. Ezzel a módszerrel megvan a megoldás , mindenkinek javasolni tudom!
2016. dec. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!