Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van Tumblr-otok? Hasznaljak-e...

Van Tumblr-otok? Hasznaljak-e Magyarorszagon egyaltalan?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor irjatok ide a linketeket ;) [szeretnek magyarokat is latni a dash-emen :D]


Az enyem [link]

Ha tetszik a blogom, akk nyugodtan kovessetek, es majd vissza kovetlek ha tetszik a tietek :)


[p.s. Irhattok olyanokat is, akiket ti kovettek, es jok a postjaik ;)]


2011. szept. 12. 16:57
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

19:36

ti tenyleg nem vagytok jol.

Most miert tamadjatok meg szegenyt,mert feltett egy kerdest?

Tudjatok ti mi az a tumblr?

ha nem, akkor menjetek be a mittomenmilyen allatok vagy fogyokurak katekoriaba es ott aztn eljetek ki magatokat.Nem ertem mivel erzietk ti most jobban magatokat , h ket szot irtatok a kerdezonek.

nem tetszik a blogja? akkor ne menj ra.

Nekem sem tetszik Justin Bieber, de akkor nem fogom faraszatni magam,h antiklubbot nyissak.Egyszerun nem erdekel, kesz.

Tumblr (mivel ugy latszik nem ertitek a lenyeget) NEM lehet csak like-ollni, dislikeolni nem!Szal ha nem tetszik akkor menj mashova es kesz.

Ne legyetek ilyen gyerekesek!

Komolyan,amikor latom, faj egyenesen...


A kerdezonek: koszonom. Irtam egy message-t tumblr-en.valaszkent.


Szep napot!

2011. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

mar ne haragudj ledves "montihun", de en nem nezek ilyen magyar sz@r forditasu filmeket, nem mindenkinek kell olyan sz@rokat nezni, mint neked ... ;)


es sztem teh ne papolj nekem, mert fogalmad sincs hogy mi az a tumblr, es ha megnezted volna legalabb az elso ket postomat jobban, egyetlen egy hue glitteres cucc sincs az oldalomon, es hallo kitty baromsag megugysem ... szoval ellegge mellefogtal huegyerek.


utolso valaszolonak pedig koszonom, szuksegem vt a segitsegre :)))

egy hue kerdes miatt gyulmek az utalloim, yeeey, erre is szukseg van az eletben, nem lehet minden tokeletesen szep :)

2011. szept. 17. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!