Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez büntethető? Megtalálnak...

Ez büntethető? Megtalálnak miatta?

Figyelt kérdés
Egy személynek tudom az email jelszavát. Így megtudtam változtatni a facebook jelszavát,és betudtam lépni. Egyáltalán meg tudnának találni,hogy én voltam?
2011. szept. 9. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
igen.
2011. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. elmennek hozzád és mondják boldog börtönnapot lalálálá :D És mehetsz a pokolba.
2011. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:)
2011. szept. 9. 22:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmilyen következménye sem lehet, hiszen szabálytalanságot nem követtem el. Arról nem tehetek, hogy valaki közli velem az email címe jelszavát xD erről ennyit. csak ugye annyi kérdést lehet itt olvasni, hogy szabálysértés a feltörés, de szerencsére ez nem számít feltörésnek :)
2011. szept. 9. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
de ha vissza élsz a személyes adataival akk igen...
2011. szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen csipicsupi lacafaca ügyekkel senki nem folgalkozik úgy alapban. Ha feljelentés érkezik, hogy valaki visszaélt az illető adataival, akkor hivatalból nyomozni kell és fizikailag az ip címek alapján kideríthető, hogy honnan történt a belépés. Melyik gépről.
2012. jan. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!