Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki tud egy teljes verziós...

Valaki tud egy teljes verziós ip cserélőt vagy cracket/serialt az egyikhez?

Figyelt kérdés

Egy online játékban ingyen lehet szerezni itemshop érméket minden egyes regisztrált felhasználó után (200/reg) vagyis nekem van egy saját linkem és mindenki után aki arról regel kapok érméket.amit használok (free hide ip) az csak 4 ip cimet cserélget és nekem 124-szer kellene regisztrálnom.

Előre is köszi!


2011. szept. 9. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

"teljes verziós ip cserélő"


ezen nagyon besírtam.


annyira hiányosak az ECDL első modulbeli ismereteid, hogy csodálkozom azon, hogy egyáltalán tudsz internetezni...

2011. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

engem pedig az szórakoztat hogy szemlátomást fogalmad sincs a témáról :) 1.: pontosan írtam amit írtam mert amit jelenleg használok IP cserélőt az TRIAL verzió, vagyis nem teljes (ez olyan általános iskolás tudás eddig)

2.: ECDL-ről beszélsz, aminek semmi köze az internetezéshez

3.: Ha halvány lila gőzöd sincs a megoldásról akkor ne válaszolj, főleg ne szájkaratézz.

2011. szept. 9. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:

ha netes a regi, akkor használd hidemyass.com

7 szervere van, legalább 40 ip címmel.

2011. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem működött :( Free Hide Ip nevű progival ment szépen, csakhogy az trial verzió szóval 4 IP címet váltogat vagyis nem tudok többet használni :/
2011. szept. 9. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!