Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hordozóban szállítsan...

DannyZuko kérdése:

Milyen hordozóban szállítsan a babát kocsival? Az egyikhez kicsi a másikhoz nagy. (Lent)

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy a kisfiam aki 3 hónapos 6,5-7Kg. A babakocsihoz kapott hordozóban szoktam szállítani személygépkocsival. Ezt be lehet kötni frankón az övvel menetiránynak szemben. Na... ezt már lassacskán kinőtte. A következő méretű ülés amit találtam már nagyobb babáknak van. Ráadásúl ülő és nem fekvő ülés, ami a menetirányal megegyezően köthető csak be. Ilyenkor mit tegyek? Miben szállítsam a kisfiam? Mi a köztes megoldás, hogy ne is görnyedjen a kisméretű kocsiban, menetirányal ellenkezőleg is legyen bekötve, feküdjön is? Ti milyen hordozót használtatok?
2011. jún. 8. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy 0-18-as ülés,ezeket mindkét irányban be lehet kötni,és ált. dönthető is.
2011. jún. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk amikor még picurka volt a manó, akkor használtunk ilyen "szűkítőt".Ettől nem nyeklett-nyaklott a hordozóban.Szerintem, kéne, hogy kapj a hordozóhoz...
2011. jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

0-18 kg-ig való ülés


Nem tudom hány centi a babád,vagy milyen hordozótok van de mi 10 hós korig használtuk a hordozót, akkor volt 9 kiló és 79 cm. Bár 6 hónapos korától stabilan ült.


(3 hósan igaz csak 5,4 kiló volt, de 64 cm, szóval nem tudom, myilen az hordozó, ami már 3-4 hósan kicsi hosszra

nekünk Graco volt, Ts babkocsi része.)



Aztán vettünk 9-18 -kg való ülést.


De ha mindenképpen le akarod csrélni, iylan picinek, illetve ameddig nem ül magától stabilan, addig csak a 0-18 kg-os ülés jöhet szóba.

2011. jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 hónapig fért el a babám a hordozóban, az ötödik hónapot már végigüvöltötte benne. Hat hónaposan 8 kg volt (4 kg-al született), akkor vettünk neki gyerekülést, de már nem a 0-18-ast, hanem a 9kg-tól használhatót. Amit mi vettünk, nem lehet háttal bekötni, viszont klasszul dönthető, nagyon kényelmes volt a fiamnak, az az egy kiló eltérés nem volt probléma, főleg, mert azért azt nem kell teljesen készpénznek venni, csak hozzávetőleges, felöltöztetve (épp tél volt) meg simán volt 9 kiló. Szóval mi azt vettünk, azóta is szereti nagyon és soha többet nem sírt az autóban.
2011. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

6 hósan volt7,5 kiló a lányom, de láthatóan kényelmetlen volt neki a hordozó, és sokat fészkelödőtt, sírt benne.

Aztán vettünk egy 0-18-as ülést (Concord Ultimax), és azóta imád autózni! Még mindig elől ül, már 10 hós, pont ma!

Nekem is könnyebb, hogy mellettem van, 10-kg ig lehet elől.Még egy kicsi van hátra...

:)

Ha van rá anyagi lehetőséged, mindenképpen ajánlom a Concordot, igaz én beváltottam a pontjaimat, és anyuék is raktak hozzá, így csak 35ezerbe került (nekem)

De egy középkategóriás 9-18-as is van ennyi, úgyhogy végülis nem baj. Nagyon jó ülés!

2011. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!